.

FİRMA PROFİLİ

.

ATEŞ JENERATÖR ; Konya'da Jeneratör imalatı, Jeneratör kiralama, Jeneratör periyodik bakım, Jeneratör onarım ve revizyon, ikinci el jeneratör satışı ile motor bobinaj hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Hizmet Halkamızın İçinde;


Çeşitli kapasitelere sahip her tip jeneratörlerin bakım, onarım ve revizyonlarının yapılması, jeneraör yedek parça satışı, farklı kapasitelere sahip ikinci el jeneratörlerin satışı yer almaktadır.


Aynı zamanda hafif inşaat makinalarının (perdah makinası, asfalt kesme makinası, kompaktör, portatif silindir makinaları v.b) bakım ve onarımları ile revizyon hizmetlerinide vermekteyiz.


Kısa süreli Jeneratöre ihtiyacınız var ise Saatlik, Günlük, haftalık ve aylık Jeneratör kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Jeneratör periyodik bakım hizmetimizle kesintisiz enerji kullanım ayrıcalığından istifade edebilirsiniz. Farklı güç ve kapasitelere sahip ikinci el jeneratör taleplerinize de cevap vermekteyiz.


ARA

WHATSAPP